Czemu warto przyjechać do naszego warsztatu?

Jesteśmy kompetentnym warsztatem mechaniki samochodowej. Funkcjonujemy na terenie Warszawy, Pruszkowa, Sochaczewa, Żyrardowa, Grodziska Mazowieckiego oraz Milanówka. Spełniamy wymagania nawet w największym stopniu wymagających kierowców, gwarantując im specjalistyczną wiedzę i profesjonalną obsługę. Do każdego kontrahenta podchodzimy w sposób indywidualny. Dopasowujemy wykonywane czynności do jego żądań i potrzeb.

Nasz przygotowany zakres usług obejmuje:
•    chiptuning aut,
•    serwis filtrów DPF, FAP i EGR,
•    tuning,
•    pełną diagnostykę komputerową,
•    lakiernictwo,
•    blacharstwo.

Skonstruowany przez nas zespół tworzy wykwalifikowana i fachowa kadra. Stawiamy na stałe doskonalenie naszych umiejętności. Dysponujemy wyłącznie sprawdzonym oraz niezawodnym ekwipunkiem, wykorzystując najnowsze zdobycze techniki. Prowadzimy warsztat samochodowy, w jakim miejscu przystępne ceny idą w parze z wysoką jakością wykonywanych usług. Jakiekolwiek zlecenie realizujemy terminowo oraz z najwyższą starannością. Dołącz do dużego grona naszych usatysfakcjonowanych kontrahentów. Z naszą najlepszą ofertą możesz zaznajomić się na stronie internetowej synektune.pl.

Chiptuning aut – na czym polega ten proces?
W ramach naszej idealnej bogatej oferty wykonujemy całościowy chiptuning samochodów. Z tej usługi skorzystało już wielu usatysfakcjonowanych kierowców, jacy dostrzegli większy komfort prowadzenia swojego pojazdu, bardziej ekonomiczną jazdę i pokaźniejsze oszczędności paliwa, a także zredukowane zużycie auta. Zamiarem zabiegu jest bo elektroniczne podniesienie mocy silnika, a w konsekwencji zatroszczenie się o bezpieczeństwo oraz przyjemność prowadzenia pojazdu.
Chiptuning samochodów wykonujemy z zachowaniem najwyższych norm jakości i bezpieczeństwa. Naszym obowiązkiem jest wydobyć z pojazdu kompletny jego potencjał oraz możliwości. Powiększamy moc auta oraz moment obrotowy, jednocześnie dosadnie ograniczając poziom spalania paliwa. Przed realizacją usługi odbywamy konsultację z klientem, by poznać jego upodobania w tym zakresie. Kierowcy mają pełne przekonanie, że nie narażamy silnika na przesadny wysiłek, który mógłby spowodować jego uszkodzenie. Kierowca może wobec tego radować się sprawnie pracującym pojazdem oraz znaczącymi oszczędnościami na stacji benzynowej.

Kto może skorzystać z oferowanej przez nas usługi Dpf Serwis?
Jedną z zwykle wybieranych przez naszych kontrahentów usług jest czyszczenie filtra DPF. Serwis tych elementów pojazdu ma na celu podnieść jego efektowność oraz obniżyć zużycie paliwa. Dokładamy wszelkich starań, by kierowcy, jacy wybierają skonstruowany przez nas warsztat mechaniki samochodowej, cieszyli się ekonomiczną jazdą i większymi oszczędnościami w domowym budżecie. Będzie to rozwiązanie dla osób, jakie pragną w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w ich aucie.
Wizyta w naszym zakładzie jest nieodzowna, jeśli na desce rozdzielczej pojazdu kierujący dojrzy świecącą się kontrolkę filtra cząstek DPF. Jest to sygnał, że niezbędna jest regeneracja filtra DPF. Serwis tej części przebiega zgodnie z zasadami bezpieczeństwa. Stosujemy sprawdzone metody, jakie nie powodują akcesoryjnych uszkodzeń pojazdu.